Odpočinek potřebuje každý

Wellnes Šumavaje regenerační ráj pro Vaše tělo a mysl! Například Kleopatřina medová masáž je úžasná, pro všechny, kteří potřebují oživit celý organismus. Jejím hlavním cílem je odbourat staré usazeniny a škodliviny s hloubky těla za pomoci včelího medu. Ten, jak je známo, detoxikuje tělo a zbavuje ho nespavosti, bolesti kloubů, hlavy a vylepšuje trávení.
Wellness Šumavanabízí i klasické relaxační masáže, které Vás zbaví únavy a posílí Váš organismus a naleznete opět ztracenou sílu. Klasické masáže navracejí vitalitu těla i duše a odstraňují bolest kloubů, zad a krční páteře. Vaše tělíčko nalezne ztracenou vitalitu a celkově se opět uvolníte do pohody.

Příjemné masáže a procedury

Čokoládová masáž je naprostá balada pro tělo i mysl, která Vás zbaví stresu a záporných myšlenek dokonale! Patří mezi luxusní procedury, které jsou nejoblíbenější. Populární jsou zejména u žen, neboť vyhlazují vrásky a vylepšují pružnost pleti. Uvolňují tak ztuhlé svaly a působí i proti celulitidě! Wellness Šumava je rájem pro dámské jízdy!